S E R V E R

WEB / YAZILIM / DİJİTAL HİZMETLERİ

Web Platformunda yerinizi en doğru şekilde almanızı, Dijital Pazardaki pazarlama çalışmaları ile yayılım ve kazanç elde etmenizi, tüm bu süreçleri Web Tabanlı Yönetim Yazılım Sistemi ile idare etmenizi ve karar destek mekanizması olarak ölçülebilir hale getirilmesini sağlıyoruz.

Web Tasarım

Özel ihtiyaçlarınızın, yapılacak toplantılar ile tespiti ve firmanızı en doğru şekilde yansıtacak özel ara yüz tasarım ve yönetimi elinizde olan yönetim paneli yazılım çalışması ile hazırlanan Özel Web Projeleri..

Dijital Pazarlama

Firmanız ve hitap ettiğiniz pazar ve kitle analizleri gerçekleştirilerek, dijital platformlarda Google SEO - SEM, Sosyal Medya ve Listelerinize Yapılan Mailing Kampanya projeleri ile ürün ve hizmetlerinizi kitleleriniz ile buluşturuyoruz.

CRM Yazılım

Firmanızın Yönetimsel Tüm Süreçlerini Takip Edebileceğiniz, Web Platformunda Online Olarak Kullanabileceğiniz Yönetim Yazılım Sistemi. Müşterilerinize Sunacağınız Ara Yüz ile En Efektif Çalışma Süreçlerine Kavuşmanın ve Ölçümlemenin Tadını Çıkarın.

Tasarım & Prodüksiyon

Tüm Dijital, Basılı Çalışmalara Yol Gösterici Olan Grafik Tasarım, Fotoğraf Çekimleri ve Video Prodüksiyon Çalışmaları ile Prestij ve Anlatımınızı Güçlenidiyoruz.

S

IT Hizmetlerine İhtiyacınız Mı Var?
Bize Yazın.

İletişim Formu