S E R V E R

SERVİS / DESTEK HİZMETLERİ

İşletmenizde tarafımızdan yapılan fizibilite çalışmalarından sonra Server Client Firewall veri yedekleme kurulumlarına istinaden en son ve en önemli nokta destektir. Destek sistemin oturmuş çalışması var. Sistemin doğru ve kontrollü olarak çalışması işletmede bulunan sistemlerin kontrolü ile sağlanır.

Periyodik Servis

Tüm Sunucu Network lisans donanımı kapsayan bu canlı çalışma sisteminin doğru idame ettirilebilmesi için yerinde belli periyodik zamanlarda servis hizmeti sunmaktayız.

Anlık Müdahale

Servis hizmetini tercih edilmesinde ki en önemli avantajlar, bünyesinde IT Uzmanı istihdam payının ayrılmak zorunda olmaması. İzleme ile hata veya oluşabilecek sorunlara anında müdahale imkânı ve daha önemlisi işletmelerin tarafımızdan tanınması ve takibi ile ileride oluşabilecek hataların önüne geçilmesidir.

Yükseltme/Güncelleme

Çözüm ortağınız olarak esnek çalışma prensibi ile şirketinizin gelişimi ve değişimini aynı paralelde IT akanında da sorunsuz sunmaktır.

Donanım Bakım ve Tedarik

İşletmenizde bulunan PC, Switch Modem, Yazıcı ve diğer aygıtlardan oluşan tüm donanımların ve yazılımların bakım, onarım, yükseltme ve tedarik hizmetleri tarafımızdan tek noktada sağlanmaktadır.

S

IT Hizmetlerine İhtiyacınız Mı Var?
Bize Yazın.

İletişim Formu